Martyna Miziniak-Kużaj

 

m kuzaj new

Psycholog, terapeuta systemowy par i indywidualny, doradca seksuologiczny, trener.


Zapraszam Państwa na konsultacje psychologiczne, konsultacje seksuologiczne oraz w razie większych potrzeb na podjęcie terapii. Towarzyszę Państwa staraniom we wprowadzeniu w życie zmiany.

Pracuję z parami w momentach kryzysu związku, pomagam znaleźć rozwiązanie na bieżące problemy oraz wspieram zmiany długoterminowe dla rozwoju związku. Uczę komunikacji opartej na wzajemnym szacunku, aktywnego słuchania oraz dzielenia się swoimi przemyśleniami i emocjami. Wspieram rozwój seksualny związku. Zapraszam tych, którzy chcą ratować swój związek i rodzinę.

Pracuję również z dorosłymi osobami indywidualnie, gdy doświadczają problemów w sferze kontaktów społecznych, emocjonalnych, związanych z seksualnością, z kłopotami w radzeniu sobie ze stresem lub z przeszłością.

Konsultuję także rodziców zaniepokojonych rozwojem psychoseksualnym swoich dzieci.

W swojej pracy opieram się na perspektywie nurtu systemowego związanego z rodziną oraz najbliższym otoczeniem człowieka. Jestem również dyplomowaną trenerką umiejętności interpersonalnych. Prowadzę warsztaty kompetencji wychowawczych dla rodziców oraz projekty zlecane przez firmy, placówki oświatowe i organizacje.

Wykształcenie:
- Studia psychologiczne rozpoczęte na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, ukończone na UAM w Poznaniu (specjalizacja: psychologia kliniczna oraz psychologia pracy i organizacji),
- absolwentka kursu podstawowego i zaawansowanego w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej,
- trener umiejętności interpersonalnych (Studium Umiejętności Pracy z Grupą w Pracowni Spotkanie),
- podyplomowe Studium Doradztwa Psychologicznego w Dziedzinie Seksuologii.

Moje artykuły dotyczące rozwoju psychoseksualnego dzieci, wychowania, rodziny i życia seksualnego można znaleźć na portalach internetowych EgoDziecka, WyleczTo, Misyjne.

Wciąż kształcę się, poszerzając umiejętności pomocy terapeutycznej zgodne z paradygmatem systemowym, poddaję się regularnym superwizjom. Jestem członkiem Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej oraz Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.

Posiadam duże doświadczenie w pracy z młodzieżą oraz zespołami projektowymi zdobyte podczas wieloletniej pracy jako instruktorka harcerska.

Prywatnie żona i wielodzietna mama, a także zagorzała turystka i połykacz książek.

Jeśli chcesz się umówić na wizytę, a nie masz z kim zostawić dziecka (do 1,5 r.ż.), przyjdź na spotkanie razem z nim!

Dla osób z poza Poznania lub z ograniczeniami ruchowymi pracuję również na skypie.


Umów wizytę

 

Martyna Miziniak-Kużaj - ZnanyLekarz.pl 

 

 

Powrót do Naszego Zespołu