Karolina Idkowiak

 

KarolinaIdkowiak slowo

Psycholog, terapeuta systemowy

 

nr tel.: 506 102 337

 

Zajmuje się terapią indywidualną i rodzinną w nurcie terapii systemowej. Prowadzi konsultacje psychologiczne. Na spotkania zaprasza osoby pozostające w kryzysie, przeżywające życiowe rozterki, zmagające się z trudnościami w relacjach z innymi a także te, dla których istotne miejsce zajmuje rozwój osobisty. Ma bogate doświadczenie w pracy z osobami z ograniczeniami sprawności oraz ich rodzinami.

Absolwentka psychologii na UAM w Poznaniu (specjalizacje: psychologia kliniczna oraz psychologia edukacji). W trakcie procesu certyfikacji na Psychoterapeutę i Doradcę Systemowego w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej.

Od września 2014 r. prowadzi psychoterapie oraz konsultacje psychologiczne w Duszpasterstwie Akademickim Św. Rocha. Od 2010 r. współpracuje ze Stowarzyszeniem na Rzecz Dzieci i Młodzieży Niepełnoprawnej w Pobiedziskach, gdzie pracuje z dziećmi, młodzieżą i młodymi dorosłymi z ograniczeniami sprawności (fizycznej i intelektualnej). Prowadzi grupy terapeutyczne o charakterze integracyjnym.

Publikuje artykuły w czasopismach: Remedium, Wychowanie w Przedszkolu i Wychowawca.

Jest członkiem Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej, gdzie poszerza swoje umiejętności terapeutyczne.

Kursy, warsztaty, certyfikaty:

Kurs Terapii Systemowej pierwszego stopnia - Wielkopolskie Towarzystwo Terapii Systemowej

Szkolenie Diagnoza i terapia stymulacyjna metodą C. Delacato (szkolenie I i II stopnia)

Projekt szkoleniowy: Zastosowanie arteterapii w pracy pedagoga na dziecięcym oddziale ortopedyczno-rehabilitacyjnym

Szkolenia i warsztaty z zakresu pracy z osobami z niepełnosprawnością intelektualną (m. in. Profesorowie Miłości. Praca z osobami z niepełnosprawnością intelektualną – teoria i praktyka, Szkolenie z zakresu tworzenia nietypowych pomocy dydaktycznych w pracy z dzieckiem niepełnosprawnym)

Warsztaty z zakresu pracy z dziećmi i młodzieżą (m. in. Tworzenie gier na potrzeby pracy z dziećmi i młodzieżą – warsztat praktyczny; Bohaterowie własnej gry, czyli gry i adolescencja)

Szkolenie Terapia Teatrem (Fundacja Batorego)


Strona terapeutki:
www.karolinaidkowiak.pl 

Umów wizytę

 

Karolina Idkowiak - ZnanyLekarz

 

 

 

Powrót do Naszego Zespołu