Martyna Miziniak-Kużaj

 

m kuzaj new

 

Psycholog, terapeuta systemowy, doradca seksuologiczny, trener.

Zapraszam Państwa na konsultacje psychologiczne, konsultacje seksuologiczne oraz w razie większych potrzeb na podjęcie terapii. Towarzyszę Państwa staraniom we wprowadzeniu w życie zmiany.

Pracuję z dorosłymi osobami indywidualnymi, które doświadczają problemów w sferze kontaktów społecznych, emocjonalnych, związanych z seksualnością, z kłopotami w radzeniu sobie ze stresem lub z przeszłością; młodzieżą w kontekście problemów z nauką, brakiem koncentracji, kontaktów z rówieśnikami i z rodzicami oraz w wyrażaniu emocji i trudności związanych ze strefą seksualną; parami w kłopotach komunikacyjnych i dotyczących sfery seksualnej ; rodzicami zaniepokojonymi zachowaniem swoich dzieci; z rodzicami zaniepokojonymi rozwojem psychoseksualnym swoim dzieci .

W swojej pracy opieram się na perspektywie nurtu systemowego związanego z rodziną oraz najbliższym otoczeniem człowieka.Jestem również dyplomowaną trenerką umiejętności interpersonalnych. Prowadzę warsztaty kompetencji wychowawczych dla rodziców oraz projekty zlecane przez firmy, placówki oświatowe i organizacje.

Wykształcenie:
- Studia psychologiczne rozpoczęte na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, ukończone na UAM w Poznaniu (specjalizacja: psychologia klinicznaj oraz psychologia pracy i organizacji),
- absolwentka kursów podstawowego i zaawansowanego w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej,
- trener umiejętności interpersonalnych (Studium Umiejętności Pracy z Grupą w Pracowni Spotkanie),
- podyplomowe Studium Doradztwa Psychologicznego w Dziedzinie Seksuologii.

Moje artykuły dotyczące rozwoju psychoseksualnego dzieci, wychowania, rodziny i życia seksualnego można znaleźć na portalach internetowych EgoDziecka, WyleczTo, Misyjne.

Wciąż kształcę się, poszerzając umiejętności pomocy terapeutycznej zgodne z paradygmatem systemowym, poddaję się regularnym superwizjom. Jestem członkiem Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej oraz Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.

Posiadam duże doświadczenie w pracy z młodzieżą oraz zespołami projektowymi zdobyte podczas wieloletniej pracy jako instruktorka harcerska.

Prywatnie żona i mama trojga dzieci, a także zagorzała turystka i połykacz książek.Umów wizytę

 

Martyna Miziniak-Kużaj - ZnanyLekarz.pl 

 

 

Powrót do Naszego Zespołu