Natalia Ligmann-Lubczyńska

Natalia na stronę

Psycholog, psychoterapeuta integralny, trener umiejętności interpersonalnych

 

Nr tel. 608 460 026

 

Pracuje terapeutycznie z osobami dorosłymi, parami i rodzinami. Zapewnia fachową pomoc w zakresie terapii dla osób borykających się z poczuciem straty, lękiem, kryzysem osobistym, partnerskim, czy rodzinnym, a także dla kobiet w ciąży przeżywających trudne emocje oraz przyszłych i obecnych rodziców doświadczających trudów i konfliktów.

Pomaga w odnajdywaniu nowej drogi rozwoju w sytuacji niezadowolenia ze swojego życia zawodowego, realizacji siebie i swoich możliwości.

Oferuje wsparcie psychologiczne osobom z zaburzeniami nastroju, cierpiącym z powodu stresu i pragnącym osiągnąć równowagę w różnych obszarach życia.

Psycholog, psychoterapeuta i trener, absolwentka Psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu w trakcie certyfikacji na Psychoterapeutę Integralnego (Kurs Psychoterapii pod kierownictwem dr hab. Andrzeja Cechnickiego atestowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne). Ukończyła podyplomowe Studium Umiejętności Pracy z Grupą w Pracowni Spotkanie - program dla trenerów rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Kurs Podstawowy Psychoterapii Systemowej Indywidualnej i Rodzin w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej. Podnosiła swoje kwalifikacje w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego w Warszawie, w Terenowym Komitecie Ochrony Praw Dziecka w Poznaniu oraz na licznych kursach i szkoleniach specjalistycznych. Ukończyła także Podyplomowe Studia w zakresie Prawa Pracy na UAM w Poznaniu.

Poza pracą w gabinecie prowadzi warsztaty rozwoju osobistego i radzenia sobie ze stresem  dla przedsiębiorstw, organizacji i szkół. Z powodzeniem współpracowała z Centrum Opieki Okołoporodowej w Poznaniu, Fundacją PROJEKTOR, Stowarzyszeniem Sursum Corda, Akademią kształcenia OMNIBUS i innymi placówkami.

Na spotkaniach terapeutycznych zapewnia przyjazną i pełną dyskrecji atmosferę.

Pracuje w podejściu integralnym, przyjmując za oś metody psychoterapii systemowej i psychodynamicznej.

Prywatnie żona i mama, pasjonatka muzyki i literatury, zapalona biegaczka.Umów wizytę

 

 

Natalia Ligmann - ZnanyLekarz.pl 

 

 

Powrót do Naszego Zespołu