Wsparcie

Kiedy chcesz wiedzieć, jak widzi kłopoty dziecka psycholog dziecięcy; zdiagnozować problemy wymowy u logopedy; skorzystać z porady dietetyka; usłyszeć co w problemie intymnym doradzi konsultant seksuologiczny; sprawdzić, czy psycholog pomoże twojej rodzinie – skorzystaj z konsultacji. 
 
Poznaj punkt widzenia specjalisty i porozmawiaj z kimś „z zewnątrz”, kto zna się na rzeczy. Dla wielu osób jest ważne, by pierwszy raz spotkać się z psychologiem lub dietetykiem i zobaczyć, jak to jest. Być może to spotkanie otworzy drzwi do zmian, jakich potrzebujesz?Nasz zespół od tego właśnie jest.

Czytaj więcej: Konsultacje

Gdy rozwiązanie trudności wymaga dłuższej pracy, zwrócenia się ku doświadczeniom z przeszłości, zrozumienia ich oraz głębszej zmiany – najlepszy wybór to terapia. Jej forma zależy od rozpoznania potrzeb. Terapia może odbywać się indywidualnie, w parze małżeńskiej, a nawet całą rodziną. Pracujemy w nurcie systemowym, który bierze pod uwagę wzajemne wpływy wszystkich jej członków. Do skorzystania z terapii zapraszamy też dzieci i młodzież, z którą pracujemy w nurcie poznawczo-behawioralnym, narracyjnym i Analizie Transakcyjnej.

W przypadku trudności z wymową, rozwojem mowy i języka, zaburzeń mowy, głosu - na terapię logopedyczną zaprasza neurologopeda. Przeprowadza również terapię metodą neurobiologiczną (szkoła krakowska). Obszar terapii logopedycznej to m.in. terapia jąkania, afazji, wspomagająca terapia w zaburzeniach ze spektrum autyzmu i w mutyzmie wybiórczym.

Czytaj więcej: Terapia